Вийшла мобільна гра “Всяка музяка”, озвучена Кузьмою Скрябіним

У дитячій грі-караоке “Всяка музяка” звучать відомі дитячі пісеньки “Лисичка-сестричка”, “Два веселі гусі”, “Ходить гарбуз по городу” у виконанні Андрія Кузьменка.

Вийшла мобільна гра "Всяка музяка", озвучена Кузьмою Скрябіним

У дитячій грі-караоке “Всяка музяка” звучать відомі дитячі пісеньки “Лисичка-сестричка”, “Два веселі гусі”, “Ходить гарбуз по городу” у виконанні Андрія Кузьменка.

Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ, де є чудові герої; приховані елементи, щоб їх відшукати; нагороди, щоб їх здобути. “Всяка Музяка” – це супер-гра, де можна проходити цікаві завдання, вивчати та співати пісеньки, вирощувати грядку, на якій господарює Гарбуз, переодягати Лисичку-сестричку, готувати з бабусиними Гусьми морозиво і протягом усієї гри здобувати зірки і відкривати нових героїв.

Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці Скрябіна у фейсбук:

Друзі, а особливо матусі і татусі маленьких діточок, гарна новина для вас :)Ще минулого року Кузьма та гурт Скрябін спі…

Posted by Скрябін (офіційна сторінка) on 28 июля 2015 г.

“Всяка Музяка” – українська музична гра-караоке для малюків та молодших дошкільнят (3-6 років).Відомі народні пісеньки для дітей зазвучали по-новому у виконанні Андрія Кузьменка та сучасному аранжуванні його команди. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ з харизматичними героями; безліччю цікавих анімацій; прихованих елементів, які треба відшукати; завдань, які необхідно виконати.ЗУСТРІЧАЙТЕ:
● “Лисичка-сестричка” і вся родина лисів, їхня казкова домівка, цікаві заняття та кумедні розваги для кожного лісового персонажа!
● “Два веселі гусі”, що втекли від бабусі і влаштували власний хлопчачий сховок у лісі. Морозиво, машинки, петарди, музичні інструменти та чудернацькі пристрої – усе, що треба для дитячого щастя!
● Історія дивовижно талановитих овочів з пісні “Ходить гарбуз по городу”, їх ріст від маленьких зерняток і до готового урожаю під наглядом мудрого господаря Гарбуза.Читайте також: Золота доба української музики: 20 найкрутіших пісень 90-х

ОСОБЛИВОСТІ ГРИ:
● Вивчення пісень на слух або ж спів у режимі караоке;
● У кожній міні-грі – своя “Дошка досягнень” із завданнями, які треба виконати. Тренування дитячої уважності;
● Можливість заслужити додаткових героїв у пісні про Гарбуза, вирощуючи правильні набори овочів. Наочна демонстрація поступового росту рослин на грядці. Тренування логічного мислення та елементи лічби;
● Інтуїтивний та зрозумілий інтерфейс, розрахований на дітей від 3 років;
● Можливість обмежити час гри в меню “Батьківського контролю”.

Разом з Кузьмою гру створили Nravo Kids – це спільний проект компанії Nravo (міжнародний розробник мобільних ігор) та активних українських мам, що відчувають брак якісних навчальних програм для раннього розвитку своїх дітей.

Завантажити гру “Всяка музяка” можна безкоштовно:

App Store: https://itunes.apple.com/…/vsaka-muzaka-ukrain…/id983211328…

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details…

Windows Phone: https://www.microsoft.com/…/%D0%B2%D1%81%D1%8F…/9nblggh2n5gz