Ви не повірите, але цю музику зроблено в Україні! (ч.2)

Ми продовжуємо серію публікацій про проекти, які пишуть сучасну музичну історію. Цю музику зроблено в Україні!

читайте також: Ви не повірите, але цю музику зроблено в Україні! (ч.1)

KOLOAH

Жанр: Bass music

Один з найяскравіших продюсерів на пострадянському просторі. Його треки виходять на всесвітньовідомих лейблах, зокрема Cut, Soulection, Hyperboloid, та Soukouch Ethnik, а також звучать в ефірах BBC Radio1 Extra.

DJ Juicy M

Жанр: Electronic Dance Music

Тендітна дівчина-діджей та продюсер родом із Києва. Її надзвичайну популярність підтверджують 2,5 мільйони прихильників у фейсбук!

 

ДахаБраха

Жанр: етно, worldmusic

Своє натхнення колектив черпає з фольклорних експедицій різними куточками України, на яких збирає народні пісні. Потужна та містична енергетика підкорила не лише українського слухача, але й світові фестивалі, серед яких Womad, GlobalFEST, Helsinki Festival, Med, Mundial, Oslo World Music Festival, Pohoda, Rudolstadt, WOMADelaide, Cinars, Dublin World Music Festival, Ethno Port.

 

Dakh Daughters

Жанр: фрік-кабаре

Жіночий театрально-музичний гурт. Як і «ДахаБраха», «Dakh Daughters» пов’язані з київським театром «Дах», керівник якого — Владислав Троїцький бере участь у постановці перформансів «Dakh Daughters». Під час концерту цих дівчат ви почуєте тексти Йосипа Бродського, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Чарльза Буковскі, Михайля Семенка, Юрія Андруховича та інших у супроводі 15 інструментів. Dakh Daughters популярні не лише в Україні, але й за кордоном.ATOMIC SIMAO

Жанр: Psychedelic Jazz, Space rock

Музичні смаки цих музикантів формувалися під впливом Radiohead, Red Snapper, Xploding Plastix, Future Sound of London, Chemical Brothers та Jimi Hendrix. Їх запрошують на найбільші як рок так і джазові фестивалі. Побачите афішу – бігом за квитками!

Demophon Muson

Жанр: indie

Крутий студійний інді-проект нещодавно презентував новий кліп. Зйомки пройшли у 10 країнах, зокрема в Індії, Німеччині, Франції, Італії та на Мальті.

 

Stepan i Meduza

Жанр: synthpop, science pop

Дует, який повертає моду на електронне звучання 80-х.

 

Evermotion

Жанр: indie

Цей львівський гурт найкраще слухати у маленьких клубах, аби не пропустити жодної деталі. Акустичні інструменти + чуттєвий жіночий вокал.

 

PIANO

Жанр: поп-рок

Ще один гурт зі Львова. В жодному разі не пропустіть їхній концерт!

  • Junior Seagale

    Порівняно з першою добіркою, тут, в більшій мірі, представлена незвичайна музика, на любителя. Але все одно цікаво ознайомитися із творчістю талановитих співвітчизників :)

  • Pish4

    Miss k8

  • Kuzmin Dmitry

    что же там у “DJ Juicy M” такого особенного в этой “музыке”? Такое даже дегенерат сможет сделать правой ногой.