Соломія Лук’янець підкорила німецький “Голос Країни”

На сліпому прослуховуванні 14-річна Соломія Лук’янець виконала баладу “Time To Say Goodbye” Андреа Бочеллі і з перших секунд змусила суддів розвернутися! Вони просто не могли стримати сліз.

Дівчина народилася в сім’ї музикантів, а на велику сцену вперше вийшла в 3 роки. Не дивно, що суддів вокал юної дівчини зачепив за живе.

Читайте також: З’явилася приголомшлива реклама України для світу

Соломія Лук’янець – племінниця оперної діви та солістки Національної Опери України Вікторії Лук’янець. Раніше дівчина брала участь в українській версії шоу “Голос. Діти”.

“Я мрію над усе стати оперною співачкою, співати на великих сценах. Я люблю театр, я люблю костюми – яскраві, пишні! У своїй майбутній роботі я могла б поєднати ці захоплення: співати оперу на сцені у красивому розкішному вбранні”, – сказала Соломія Лукьянець в інтерв’ю Радіо Свобода.

Соломія розуміє, що для своєї мети, вона має багато зробити: “Я хочу закінчити школу, закінчити консерваторію. Я знаю, що таланту замало. Коли я прослуховувалася у однієї оперної співачки, то вона сказала, що я маю сильний голос для мого віку. Водночас мені радять зачекати з навантаженнями до 16 років. На жаль, у співаків творчий шлях починається дещо пізніше. Доводиться чекати. Але я співаю. Я співаю для себе”.

На запитання, чому вона все-таки не пройшла далі у німецькому конкурсі “Голос. Діти”, стримано пояснює: тренер обирає одного з трьох співаків, які, на його думку, мають найкращі шанси виграти. Вона – теж, але мала б співати щось із… поп-музики.

Соломія ж не погодилася на компроміс: “Заради популярності я ніколи б не погодилася змінитися. Лише заради того, щоб стати такою, якою мене хотіли б бачити люди, – не бачу в цьому сенсу. Навіщо тоді жити? Кожна людина – індивідуальність. Риса, котра відрізняє мене від інших – оперний спів”. Окрім сильного голосу дівчина має ще й сильний характер.