Психологічні прийоми, які полегшать життя: 15 трюків

Часто трапляються ситуації, які випробовують наше терпіння. Але є маленький лайфхак! Знаючи ці психологічні прийоми, вам стане значно легше порозумітися з людьми і добитися бажаного!  

Читайте також: 5 КНИГ, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ СВІТОСПРИЙНЯТТЯ

 1. Коли сміються кілька людей у ​​групі, кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому симпатичний. Або на людину, яку він хотів би вважати близькою.
 2. Якщо ви нервуєте перед відповідальною справою, пожуйте жуйку. Підсвідомо прийом їжі асоціюється з безпекою, тож ви заспокоєтеся. 
 3. Якщо на вас хтось кричить, зберігайте спокій. Можливо, цим ви ще більше розгніваєте співрозмовника. Але опісля він відчує сильне почуття провини за свою поведінку.
 4. Якщо відповідь співрозмовника вас не влаштовує або ви відчуваєте, що він недоговорює – не перепитуйте. Просто уважно подивіться людині в очі. Це змусить його продовжити розмову.
 5. Виявляється, не тільки емоції впливають на міміку, але й навпаки. Тож якщо ви хочете відчути себе щасливим, посміхніться якомога ширше. У підсумку ви будете посміхатися цілком щиро.
 6. Де це можливо, намагайтеся не починати речення словами “Я гадаю” і “Мені здається”. Це само собою зрозуміло, але іноді показує непотрібну невпевненість.
 7. Перед важливою співбесідою уявіть, що інтерв’юер – ваш давній друг. Так ви будете почувати себе вільніше і менше хвилюватиметеся.
 8. Якщо ви навчитеся показувати хоч трохи більшу радість від зустрічі з ким-небудь, то з часом щиро радітимете цій людині.
 9. Люди схильні поступитися вам в меншому, якщо перед цим відмовили вам у чомусь більшому.
 10. Фізіологічні симптоми стресу багато в чому схожі на симптоми радісного збудження: важке дихання, прискорене серцебиття і т. д. Якщо вам вдасться подивитися на ситуацію як на виклик, негативний ефект від стресу знизиться.
 11. Найчастіше люди не відрізняють просту впевненість у собі від того, що ви дійсно розбираєтеся в чомусь. Якщо ви всім своїм виглядом покажете, що впевнені у своїх діях, люди потягнуться до вас.
 12. Якщо вам доводиться багато працювати з людьми, поставте позаду себе дзеркало. Багато клієнтів поводитимуться ввічливіше – адже нікому не хочеться бачити себе злим і роздратованим.
 13. Якщо на зборах ви очікуєте від когось різкої критики, намагайтеся сісти поруч з цією людиною. У цьому випадку він, швидше за все, зм’якне і не зможе влаштувати вам прочуханку з тією ж силою, яку він міг би відчути, будучи на деякій відстані від вас.
 14. Перше побачення краще проводити в такому місці, де ви можете отримати більше позитивних емоцій. Згодом приємні враження будуть асоціюватися з вами.
 15. Спробуйте при знайомстві відзначити про себе колір очей співрозмовника. Зоровий контакт збільшує ймовірність відчути взаємну симпатію.

Читайте також: ЯК ЗМІНИТИ СЕБЕ. РАДЯТЬ СПІКЕРИ TED

Джерело: AdMe