рубрика: музика

Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров записали кавер на Джона Леннона

Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров записали кавер на Джона Леннона

Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров записали пісню Imagine Джона Леннона. Таким чином лідери гуртів “Бумбокс” та Pianoбой підтримали великий світовий проект ЮНІСЕФ, присвячений дітям. Режисером відео став Денис Захаров, який працював над стрічкою “Поводир”.

Адель презентувала перший кліп за три роки

Адель повернулася! Британка презентувала кліп на пісню “Hello”

Сталося те, чого чекали мільйони прихильників у всьому світі, – Адель повернулася! І не з порожніми руками. Британська співачка презентувала кліп на пісню Hello. Це перша відеоробота Адель за останні три роки.

Христина Соловій презентувала кліп на пісню "Под облачком"

Христина Соловій презентувала кліп на пісню “Под облачком”

Христина Соловій презентувала новий кліп, у якому приміряла образ мавки. Вокалістка презентувала відео на пісню “Под облачком”. Про це Христина Соловій повідомляє на своїй сторінці у Facеbook.

Hrystyna-Solovij-ZHyva-Voda

Христина Соловій виклала альбом “Жива вода” в інтернет

Христина Соловій презентувала свою дебютну платівку “Жива вода”. До неї увійшли народні пісні та дві композиції авторства самої співачки. Десять пісень альбому – українські народні в авторській адаптації Святослава Вакарчука.

5 пісень, з якими починається осінь

5 пісень, з якими починається осінь

Літо засинає. Прокидається ностальгія. Під ногами знову шелестить листя і ми вирішили підготувати для вас чудовий саундтрек!

З'явилася остання студійна пісня Кузьми Скрябіна

З’явилася остання студійна пісня Кузьми Скрябіна

20 серпня в мережі з’явилася остання студійна робота, записана ще фронтменом гурту “Скрябін” Андрієм Кузьменком. Пісня отримала назву “Прогноз погоди”.

Океан Ельзи презентував пісню "Життя починається знов"

Океан Ельзи презентував пісню “Життя починається знов”

Гурт Океан Ельзи презентував нову пісню під Назвою “Життя починається знов”. Першими її почули поранені бійці АТО, які перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі. А незабаром відбудеться прем’єра кліпу.