Літо в українському одязі: 8 найцікавіших брендів

Літній сезон відкрито! І це чудова нагода оновити свій гардероб. Виявляється, український одяг може виглядати не менш стильно, ніж іноземні бренди. МАПА зібрала кілька вітчизняних марок з найрізноманітнішою спеціалізацією, які допоможуть вам цього літа бути на висоті!

Freakdays

“Freakdays” – молодий бренд із Рівного. Він виріс з любові до природи та подорожей. Всі колекції створюють власноруч – від початку і до кінця. Цього літа “Freakdays” здивують любителів мандрувати унікальними спальними мішками з блискавками для рук і ніг. Також в літній колекції бренду багато футболок, кепок та аксесуарів.

Калина Україна

Український бренд повсякденного одягу з етномотивами. В асортименті здебільшого футболки, проте дівчата знайдуть тут цікаві спідниці та сукні.

Читайте також: Український одяг, в якому не соромно вийти на вулицю

Handwares 

Handwares – сімейна марка. Аня і Діма виготовляють аксесуари самостійно. В основу філософії бренду лягли екологічні цінності. Всі вироби обробляються натуральним воском, який захищає їх від зовнішніх впливів і підкреслює текстуру деревини.

Nenka

Nenka – це сучасний бренд одягу з українським колоритом. Жіноче та чоловіче вбрання розроблено з додаванням національних орнаментів. Це те що треба для літнього сезону!

SIL’ 

Творці бренду люблять футболки і вважають їх найкращим одягом у світі. “Інтелігентні футболки” від Sil` відрізняються приємними цінами.

Читайте також: Патріотичні татуювання, які не хочеться ховати під одягом

Urban planet 

Що за літо без мандрів? А що за мандри без рюкзака! В колекції бренду їх більш, ніж достатньо. Втім, Urban planet шиють не тільки яскраві наплічники та сумки, але й анораки, футболки та шорти.

Voin sporswear 
Молодий бренд, який поставив собі за мету створювати зручний, доступний одяг, який поєднує в собі спортивний і повсякденний стиль. Один із принципів в пошитті кожного виробу – не економити на деталях.

Читайте також: Ви не повірите, але цю музику зроблено в Україні!

Smart ART 

Smart ART – лінійка молодіжного одягу, в якому поєднались сучасний casual стиль та роботи українських художників!

  • Elizaveta Osipenko

    у посиланні на Voin sporswear та Urban planet після “http” забули двокрапку!