рубрика: лайфхаки

Кабель для зарядки більше не заплутуватиметься! Крутий лайфхак

Кабель для зарядки більше не заплутуватиметься! Крутий лайфхак

Вам мабуть теж набридло постійно розплутувати кабель для зарядки. Ми знайшли прикольний лайфхак, як запобігти цьому. Порібен всього лиш олівець і фен! 

З'явилася онлайн-бібліотека зі шкільними підручниками

З’явилася онлайн-бібліотека зі шкільними підручниками

Якщо ви готуєтесь відправити своїх дітей до школи, чи просто хочете надолужити втрачене – у вас є нагода зробити це без зайвих клопотів. В мережі з’явилась безкоштовна онлайн-бібліотека з актуальними підручниками для – 1-11 класів. Всі книжки відповідають шкільній програмі 2015 року.

Як вибрати диню: 4 прості і практичні поради

Як вибрати диню: 4 прості і практичні поради

Серпень – час соковитих кавунів та солодких динь. І якщо з кавунами ми вже розібралися в статті ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СТИГЛИЙ КАВУН: 10 ПОРАД, то з динями все дещо по-іншому.

Як правильно вибрати стиглий кавун: 10 порад

Як правильно вибрати стиглий кавун: 10 порад

Сезон кавунів у розпалі! Та як правильно обрати найсмачніший? Ось кілька підказок.

Чому так важко виграти в автомата з іграшками. Тепер ми все знаємо

Чому так важко виграти в автомата з іграшками. Тепер ми знаємо все!!!

Кожен, хто намагався витягнути іграшку з такого автомата, знає, що зробити це куди складніше, ніж здається. І справа тут не в умінні гравців, а в самих автоматах – вони налаштовані на обман!

9 ідей як вдихнути нове життя у старі меблі | МАПА

Як вдихнути нове життя у старі меблі: 9 ідей

Не спішіть викидати старі меблі! Вони робились на віки, тож зможуть ще довго послужити. Варто просто вдихнути в них життя! Ось декілька ідей

20 причин пити зранку воду з соком лимона

20 причин пити зранку воду з соком лимона

Важко прокидатися вранці? Завжди встаєш не з тієї ноги? Відчуваєш себе втомленим і пригніченим навіть після 8-годинного сну? Спробуй випивати вранці склянку води з додаванням лимонного соку. Ти здивуєшся, як зміниться твоє самопочуття!

9 кімнатних рослин, які очищають повітря!

9 кімнатних рослин, які очищають повітря!

Забруднене повітря всередині приміщень – одна із поширених причин хвороб. Цегляні та бетонні будинки постійно виділяють токсичні речовини. Повітря також отруюють бактерії, цвіль, пил і вуглекислий газ. На щастя, у нас є кімнатні рослини. Вони вирішують частину проблем, пов’язаних з поганим провітрюванням закритих приміщень. Ми розповімо вам