Hurts зняли кліп у Києві!

Дует Hurts зняв кліп у Києві! а 3 березня 2016 приїде у столицю з концертом.

Сюжет кліпу доволі простий. При цьому історія вийшла відверто особистою і глибокою. У ролику зачіпається тема життя групи після концертів: необхідність давати інтерв’ю, бути присутнім на гучних вечірках, а також відпочинок у барах та готельних номерах.
Локаціями стали інтер’єр одного з київських готелів, концертний зал та інші громадські місця. Утім, зйомки велися таким чином, щоб було важко напевно визначити місто і навіть країну. Тим самим відео підкреслює труднощі кочового життя музикантів: під час концертних поїздок весь світ перетворюється на нескінченний калейдоскоп.

Читайте також: БРИТАНЦІ MUMFORD & SONS ЗНЯЛИ У КИЄВІ КЛІП ПРО КОЗАКА

Крім учасників групи, у кліпі знялися молоді українські актриси Анастасія Блажчук, Валентина Марініна та Вікторія Варлей. Режисером відео виступив британець Дон Шедфорт, який до цього вже працював із Hurts над композицією Lights.

Пісня “Wings” – із третього альбому “Surrender”, який вийшов 9 жовтня 2015 року.

Hurts – музичний колектив із міста Манчестер, Велика Британія. Їхні перші дві платівки Happiness і Exile, потрапили до десятки кращих альбомів у Великій Британії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Польщі та Фінляндії. Група отримала ряд європейських музичних премій, зокрема MTV Germany Movie Awards, Echo Awards, Shockwaves NME Awards та інші.

Джерело: Новий канал