Христина Соловій виклала альбом “Жива вода” в інтернет

Христина Соловій презентувала свою дебютну платівку “Жива вода”. До неї увійшли народні пісні та дві композиції авторства самої співачки. Десять пісень альбому – українські народні в авторській адаптації Святослава Вакарчука.

“Кожна з народних пісень, які увійшли до цього альбому, у певний період була для мене емоційним сплеском. Більшість із них я співала в народному ансамблі “Лемковина”, але довго виношувала мрію дати цим пісням нове дихання, аби їх знали і співали молоді люди”, – говорить Христина.

Робота над платівкою пройшла на столичній студії “ЗвукоЦех”. Саунд-продюсерами альбому стали Мілош Єліч та Святослав Вакарчук.

Читайте також: КАЗКОВИЙ ВІДЕОКЛІП ВІД ХРИСТИНИ СОЛОВІЙ

До “Живої води” також увійшов переспів однієї із найвідоміших лемківських пісень “Под Облачком”. Для Христини вона є особливою, бо, за її словами, саме завдяки цій пісні, вона дізналася про своє лемківське походження, уперше почувши її у 11 років.

Христина Соловій, співачка: «Пісня «Под Облачком» стала символом моєї любові до Лемківщини. Саме почувши її, мама розповіла мені про наше лемківське походження, про людей з дивними звичаями і такою милою, місцями чудною, говіркою. Багато із тих людей мені не вдалося знати живими. Але я завжди можу відтворити в уяві їхні образи, що мені тоді навіяла ця пісня – чи не найдорожча для мене пісня-портал і нерозривний містичний зв’язок з моїм корінням».

Саме на цю пісню Христина Соловій зняла свій другий кліп. Його прем’єра запланована на початок жовтня.