Христина Соловій презентувала кліп на пісню “Под облачком”

Христина Соловій презентувала новий кліп, у якому приміряла образ мавки. Вокалістка презентувала відео на пісню “Под облачком”. Про це Христина Соловій повідомляє на своїй сторінці у Facеbook.

Кліп вийшов містичним, а сама Соловій у ньому приміряла образ мавки. За словами артистки, для неї пісня «Под облачком» є певним порталом із її лемківським корінням.

“Це найдорожча для мене пісня. Коли я вперше її почула, мене так сильно накрило, що я почала дізнаватися все про лемків, що тільки можна. Це для мене не просто пісня, а пісня-портал з моїм лемківським корінням, із людьми яких я, на жаль, ніколи не бачила, але я їх відчуваю через цю пісню”, – розповіла про нову роботу артистка.

Нагадаємо, 22 вересня 2015 року відбувся реліз дебютного альбому Христини Соловій «Жива вода», до якого увійшли народні пісні та дві композиції авторства самої Христини. Десять пісень платівки – українські народні в авторській адаптації Святослава Вакарчука. Записати альбом народних, зокрема лемківських пісень, було давньою мрією Христини, тож за початковим задумом дебютна платівка молодої співачки мала складатися виключно з них.

Читайте також: ДЕЛЬФИН – “МНЕ НУЖЕН ВРАГ”. НОВА ПІСНЯ, ЯКА ПРОЙМАЄ НАСКРІЗЬ

Джерело: ТвоєМісто