Google запустив сайт з найцікавішими Android-додатками

Компанія Google презентувала сайт з креативними додатками – Android Experiments. Усіх їх можна безкоштовно завантажити.

Зараз на Android Experiments вже є близько 20 цікавих проектів. Наприклад, додаток Inkspace дозволяє малювати малюнки і рухати їх в 3D. Розробники зробили це можливим завдяки акселерометру в мобільному пристрої.

А додаток Grove – творчий і розслабляючий експеримент, невеликий цифровий майданчик, де користувачеві пропонують створити свій власний барвистий пейзаж.

Сайт оновлюватиметься за рахунок додатків самих читачів. Для того, щоб залишити заявку на Android Experiments необхідно відповідати декільком вимогам: додаток повинен викликати WOW-ефект, мати відкритий програмний код і працювати з Android 4.4 (KitKat) і вище. Розробникам необхідно відкрити нові можливості операційної системи або ж по-новому підійти до вже знайомих можливостей Android. Після перевірки заявок комісією Google, кращі з поданих додатків публікуватимуться на сайті. Google сортує їх по технології створення.

Читайте також: ВИЙШЛА МОБІЛЬНА ГРА “ВСЯКА МУЗЯКА”, ОЗВУЧЕНА КУЗЬМОЮ СКРЯБІНИМ

Будь-який з додатків можна завантажити, а деякі розробники дозволили навіть розміщення вихідного коду на сайті. Бажаючі можуть завантажити його з Android Experiments і вивчити як розробники створили своє дітище.

Джерело: AIN