рубрика: галерея

Сергій Талочко

Сергій Талочко: про безкорисливість, або чому не треба жахатись “Добрих фото”

У свої сорок він зробив сотні тисяч кадрів, отримав кілька високих українських нагород, а ще добряче попсував нерви своїм колегам-фотографам з рідного Нікополя. Собі і всім Сергій Талочко довів: фотографія то не лише марнотратне клацання камерою, але й прибутковий бізнес.

48222

УВАГА! КОНКУРС! :) Виграй подарунковий сертифікат у квест-кімнату!

Подарунковий сертифікат на відвідування однієї з квест-кімнат від Escape Quest у Львові може стати твоїм! 

Важко повірити, але це хліб!

Важко повірити, але це хліб!

Тайванська пекарня виготовляє хліб, схожий на знамениті японські квадратні кавуни. Для фарбування тіста використовують натуральні барвники: зелений чай для країв, полуницю – для червоної м’якоті. Такий хліб залюбки їдять діти, він красивий та смачний.

Вікна з різних куточків світу. Ці фото можна розглядати вічно!

Вікна з різних куточків світу. Ці фото можна розглядати вічно!

Фотограф Андре Вінсенте Гонсалвес любить мандрувати світом. А на згадку про кожну країну він робить фото вікон місцевих будинків. Вражає наскільки різними можуть бути такі звичні речі! Круглі, квадратні, загострені, зі ставнями, з гратами або взагалі без шибок – всюди є власний неповторний колорит!

Чоловіча мода 70-их - це щось особливе :)

Чоловіча мода 70-их – це щось особливе :)

Мабуть 70-ті роки пройшли на якійсь іншій планеті. Дивитись без посмішки на модні тренди сорокарічної давнини просто не можливо. Тут є все: і в’язані кардигани, і штани-кльош, і завищена талія. І всі ці фото не жарти, а справжні сторінки із модних журналів.

Коли природа перемагає людину - покинуте селище, яке поглинув ліс

Коли природа перемагає людину – покинуте селище, яке поглинув ліс

Шенгсі – архіпелаг із чотирьохсот островів у гирлі річки Янцзи в Китаї. На одному з них колись розташувалося невеличке рибацьке селище. Нині люди його покину, а на їхнє місце прийшла природа. Тепер будинки, в яких колись вирувало життя, цілковито поглинув ліс. Фотограф Танг Юхонг (Tang

Кролик з найпухнастішими вухами - мімімішка дня!

Кролик з найпухнастішими вухами – мімімішка дня!

Воллі – ангорський кролик. Разом зі своєю господаркою він мешкає у Массачусетсі. Всього за кілька місяців Воллі став справжньою зіркою Інстаграму, а все через його неймовірно пухнасті вуха та стильну стрижку. Такого милого кролика ви ще не бачили!

11 буденних дрібниць, які приносять величезну радість

11 буденних дрібниць, які приносять величезну радість

Все найкраще, що є в житті, неможливо купити за гроші. Користувач соцмережі Reddit Сurlbenchsquater запитав людей зі всіх куточків світу – які буденні речі приносять їм найбільше задоволення. Виявилося, для щастя потрібно не так і багато :)

Герої класичних картин у київському метро стали хітом інтернету

Герої класичних картин у київському метро стали хітом інтернету

Український художник Олексій Кондаков вирішив інтегрувати героїв картин епохи Відродження у сучасний світ. І розмістив їх не на вулицях Нью-Йорка чи Парижа, а в київському метро. Виглядає органічно, чи не так?)