EX.ua запустив безкоштовний онлайн-кінотеатр з прем’єрами

Шукаєте, який фільм подивитись на вихідних? Перегляньте останні новинки безкоштовно.

Український файлообмінник EX.ua запустив новий розділ Movies, розташований на окремому домені. Слоган сервісу: “Новий день – новий фільм!” – тут викладають прем’єри та вже відомі фільми в HD-якості. Стрічки доступні на сайті лише протягом декількох днів. 
Серед них і останній фільм Девіда Фінчера “Зникла” (Gone Girl) (його можна подивитися до кінця дня (неділя 22.02) а також стрічка Вуді Аллена “Магія місячного сяйва”.

За словами представників EX.ua, мова наразі йде не про постійно діючий сервіс, а скоріше про спробу перевірити реакцію аудиторії на подібний формат. Адже авторські права на тиждень за вартістю значно дешевші від купівлі прав на фільм строком на рік. За чутками, такий кінотеатр може проіснувати лише тиждень, тож не гайте часу :)
Наповненням розділу Movies займається адміністрація сервісу. На радість правовласникам, файлообмінник останнім часом почав активніше чистити відеофайли, що порушують авторські права.Тож цілком імовірно, що саме це стане поштовхом до введення нової моделі користування сервісом. 
  • Волтер Вайтенко

    не працює